Kui moosiriiul keldriseinale nädalakese võrra hiljem paika saab või tellitud diivaniga veidi kauem läheb, siis pole hullu. Kui ette väljamüüdud hotellituba või laevakajut õigeks ajaks valmis ei jõua, siis on lugu halvem.
Mida mahukam objekt, seda suurem on töövõtja vastutus selle õigeaegseks lõpetamiseks. Iga tähtaja ületanud päev võib tähendada tellijale suuri lisakulusid ja täiendavat peavalu töö teostajale. Lõpuks ei ole enam vahet, kas töö jäi tähtajaks lõpetamata projektis tehtud vea, kellegi poolt valele kõrgusele paigaldatud pistiku või veetoru tõttu. Välja otsitakse lepingud ning tööd saavad juristid.
Nordfox on oma tegevuse algusest peale korraldanud oma tööd selliselt, et sisustuse paigaldus saab tehtud professionaalselt, puhtalt ja õigeks ajaks isegi siis, kui lisaks oma põhitööle peame ka kellegi möödalaskmisi likvideerima. Loomulikult kooskõlastame teiega lisatööde mahu ja maksumuse ent kindlasti ei jäta me teid oma mures üksi ega püüa vabandusi leida, miks töö tegemata jääb.
Projekti kvaliteetse ning tähtaegse valmimise eelduseks on tihe koostöö objektil töötavate tiimide vahel. Nii ehitajad, maalrid, elektrikud kui sisustajad peavad omavahel tihedalt suhtlema ning koostööd tegema selle sõna parimas mõttes.
Kuna meie oleme viimased, kes sellest ruumist välja astuvad, siis võtame projekti juhtimise meelsasti enda õlgadele. Hoolitseme selle eest, mööblitootjate ja disainerite looming jõuaks objektile alles siis, kui maalrid ja elektrikud on oma töö lõpetanud ja mitte vastupidi. Oleme objektil pidevalt olemas ning hoiame silma peal, et meie töö mõne pistiku või toru pärast toppama ei jääks.

Sisustuse paigaldamine on meie jaoks looming, olgu tegemist laoruumi, noobli restorani, laevakajuti või hotellitoaga. Tunneme siirast heameelt, kui kliendile objekti üle andes mõjub see nagu hea rätsepa käest tellitud, veatult istuv ülikond. Mitte miski ei saaks ruumis olla teisiti, kui see üleandmise hetkel on.

NÕUANNE: Kui otsustate meile võimaluse anda ning oma hotellitubade või laevakajutite sisustamise Nordfoxilt tellida, siis oleks kulude kokkuhoiu mõttes mõistlik meie spetsialist kaasata töö võimalikult varajases staadiumis.