Kas olete mõelnud, millistest komponentidest koosneb baarides, kohvikutes ja restoranides pakutavate jookide ja roogade hind? Laias laastus võib selle jagada kolmeks – roogade ja jookide maitse, teenindus ja interjöör. NORDFOX on küll sisustuse paigaldamisega tegelev ettevõte ent sellele vaatamata saame oma tegevusega väga palju kaasa aidata kogu restorani efektiivsemale toimimisele. Kui sisustus on põhjalikult läbi mõeldud, siis on kelneritel mugavam laudu katta ja kliente teenindada, baarmenitel efektsem jooke serveerida, kokkadel oma meistriteoseid luua ning koristajatel lihtsam koristada. Ja kui kõik meeskonna liikmed saavad mugavalt oma tööd teha, siis kindlasti on nad seejuures rõõmsamad ning nende väikest naeratust suunurgas märkavad kindlasti ka kliendid.

NORDFOX on kaasa aidanud paljude kohvikute ja restoranide interjööri loomisele. Seetõttu oskavad meie spetsialistid une pealt öelda, millisele kaugusele üksteisest peaksid jääma toolid, laud seinast, missugune on optimaalne serveerimislaudade tihedus jne.

NÕUANNE: Kui soovite luua oma söögikohale harmoonilist interjööri, siis soovitame teil projekti võimalikult varajases staadiumis meiega ühendust võtta ning vastata kahele lihtsale küsimusele – mis teil olemas on ja kuhu tahate jõuda? Edasi vaatama juba üheskoos, kuidas seatud eesmärk saavutada. Kuigi meil on nii Eestis kui raja taga väga palju sisustuse tootjatest koostööpartnereid, oleme oma valikutes täiesti vabad ning lähtume eelkõige kliendi vajadustest.